Veiling op de Dag van Westzaan RehtHuys

Datum: 10 september 2022

‘t Reghthuys organiseert op zaterdag 10 september om 15.30 uur,
tijdens de Dag van Westzaan, een veiling ten behoeve van de restauratie.
Iedereen die ‘t Reghthuys een warm hart toedraagt, kan komen bieden of zelf
iets schenken waarop geboden kan worden. Alleen kijken kan ook. Er zijn hapjes
en drankjes verkrijgbaar – waarvan een deel van de opbrengst ook ten goede
komt aan de restauratie – zodat het een feestelijke happening kan worden.
Wat wordt er zoal geveild? Een week in een vakantiehuis in de Vogezen, mee op
de Slingertocht van Harry Slinger op een rondvaartboot in Amsterdam, een
overnachting in een Bed & Breakfast in Westzaan, een diner en overnachting in
De Prins, een picknickmand of bruidstaart van een van de Westzaanse bakkers,
enzovoorts, enzovoorts. Nieuwe kavels zijn van harte welkom, dus heb je een
mooi cadeau of een activiteit die je beschikbaar wil stellen, laat het weten. Dat
kan via jokesmit@upcmail.nl .

Op 10 september om 15.30 is het zover. Dan zullen veilingmeesters Ron van Eerden en Willem Huijpen op een
podium voor de ingang van ’t Reghthuys (en bij slecht weer in de Grote Kerk) het
‘eenmaal, andermaal….. verkocht‘ uitspreken. De lijst met kavels is vanaf 5
september te bekijken op de site van ’t Reghthuys.
Wie er niet bij kan zijn maar toch wil bijdragen aan de restauratie van ’t
Reghthuys kan op de site www.reghthuyswestzaan.nl een app vinden .Als in
Westzaan ieder huishouden 25 euro en ieder bedrijf honderd euro zou doneren,
dan gaat het lukken om een ton bijeen te brengen. Op de site van ‘t Reghthuys
(onder contact en dan Steun ‘t Reghthuys!) staat een QR-code om een bedrag te donerenn

Bezoeken: 501