Veiling op de Dag van Westzaan RehtHuys

‘t Reghthuys organiseert op zaterdag 10 september om 15.30 uur, tijdens de Dag van Westzaan, een veiling ten behoeve van de restauratie. Iedereen die ‘t Reghthuys een warm hart toedraagt, kan komen bieden of zelf iets schenken waarop geboden kan worden. Alleen kijken kan ook. Er zijn hapjes en drankjes verkrijgbaar – waarvan een deel … Meer lezen over Veiling op de Dag van Westzaan RehtHuys